TRADE CENTER KOŠICE

 

Trade Center Košice je moderná administratívna budova nachádzajúca sa vo vyhľadávanej a strategicky dôležitej lokalite v Košiciach. Budova ponúka nájomcom veľkú variabilitu využitia priestorov, od samostatných kancelárií až po moderné open-space priestory. Všetky priestory sú „ušité“ presne na mieru podľa prianí klienta. Budova momentálne prechádza kompletným re-designom interiéru ako aj vstupnej časti exteriéru, ktorý určite zatraktívni jej celkový vzhľad a uspokojí aj najnáročnejších klientov. Vysoká flexibilita priestoru, chladenie priestorov, otvárateľné okná, kamerový systém, sklenené priečky, moderné výťahy, 24/7 SBS, skladové priestory a špičkové vybavenie sú pre našich kientov užitočnými benefitmi.


900
m2
 

Veľká plocha

Možnosť prenajať plochu až 900m2/jedno podlažie


180
miest
 

Parkovanie

K dispozícii je az 180 parkovacich miest


7300
m2
 

Celkom na prenájom

Celkom Trade Center ponúka až 7300m2 na prenájom

Kaviareň

Vychutnajte si výbornú kávu vždy keď dostanete chuť

Relax

Oddychová, nová lobby zóna

Obchodné priestory

Vlastný vstup z nakladacej rampy pre zásobovanie

 

KANCELÁRIE

 

Budovu Trade Centra prevádzkujeme veľmi efektívnym spôsobom, a vďaka úsporám na prevádzke dokážeme prenajímať kancelárie za veľmi výhodných podmienok. Manažment Trade Centra sídli v rámci objektu, čím je zabezpečená komunikácia a prístup orientovaný v prospech klientov.

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v modernej budove s presklenou fasádou s možnosťou otvárania okien. Na každom poschodí sa nachádza spoločná kuchynka, pričom je možnosť vybudovania aj vlastnej kuchynky v priestoroch nájomcu.

LOKALITA

 

Klienti Trade Center Košice ocenia hlavne jeho umiestnenie na strategicky kľúčovom mieste. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzaja Obchodné centrum Galéria, Magistrát Mesta Košice – “Biely dom”, Mestský úrad–časť Západ, Slovenská Pošta, Notár, viacero bankových pobočiek. Z hľadiska dostupnosti má Trade Center Košice špičkovú polohu - 10 minút na diaľničný obchvat, 15 min letisko, 7 minút na výjazd smer Moldavská. Takisto bezproblémová je aj dostupnosť pre MHD zo všetkých mestských častí.

5 min do centra

Všetky dôležité spoje MHD neďaleko budovy, a iba 5min do centra Košic

15 min Letisko

Budova je situovaná iba 15 min od letiska

7 min. kruhový objazd Moldavská

Budova je situovaná iba 7min z kruhového objazdu Moldavská

Okamžitý prístup na dialnicu

Budová je situovaná 10 min. od diaľnice na Prešov

GALÉRIA