TRADE CENTER BRATISLAVA

 

Trade Center Bratislava je komplex dvoch modern├Żch kancel├írskych budov, ktor├ę pon├║kaj├║ na pren├íjom reprezentat├şvne kancel├írie ve─żk├Żch aj mal├Żch rozmerov. Objekt sa nach├ídza v ob─ż├║benej lokalite - Ru┼żinov v r├ímci ┼ítvrte s mno┼żstvom kancel├íri├ş, skladov, firiem a obchodov. Budovy Trade Centra poskytuj├║ modern├ę priestory, vybavenie a slu┼żby, vr├ítane nonstop str├í┼żnej slu┼żby, r├Żchlych v├Ż┼ąahov, kamerov├ęho syst├ęmu, regulovate─żnej klimatiz├ície, jed├ílne a fitness centra. Parkovanie pre n├ís predstavuje d├┤le┼żit├Ż z├ív├Ązok vo─Źi klientom, a preto poskytujeme dostatok parkovac├şch miest v parkovacom dome s r├Żchlym pr├şstupom do budov. V exteri├ęri Trade Centra je mno┼żstvo stromov a zelen├Żch pl├┤ch na relax.


1300
m2
 

Ve─żk├í plocha

Moznos┼ą prenaja┼ą plochu a┼ż 1300m2/jedno podla┼żie


308
miest
 

Parkovanie

K dispoz├şcii je az 308 parkovacich miest


12220
m2
 

Celkom na prenájom

Celkom Trade Center pon├║ka a┼ż 12200m2 na pren├íjom

Kaviare┼ł

Vychutnajte si v├Żborn├║ k├ívu v┼żdy ke─Ć dostanete chu┼ą

Stravovanie

Verejn├ę stravovanie pre klientov Trade Centra

TC CLUB

Vyzn├ívate zdrav├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl? TC Club je to prav├ę miesto pre v├ís

Sprchy

Sprchy dostupn├ę pre n├ív┼ítevn├şkov TC Clubu

 

KANCELÁRIE

 

Budovy Trade Centra prev├ídzkujeme ve─żmi efekt├şvnym sp├┤sobom, a v─Ćaka ├║spor├ím na prev├ídzke dok├í┼żeme prenaj├şma┼ą kancel├írie za ve─żmi v├Żhodn├Żch podmienok. Mana┼żment Trade Centra s├şdli v r├ímci objektu a otvoren├í komunik├ícia s n├íjomcami zabezpe─Źuje komunik├íciu a pr├şstup orientovan├Ż v prospech klientov.

Pon├║kame na pren├íjom modern├ę kancel├írske priestory, modern├í presklen├í fas├ída presklen├í hlin├şkov├í fas├ída s mo┼żnos┼ąou otv├írania okien.kuchynka na ka┼żdom poschod├ş sa nach├ídza spolo─Źn├í kuchynka, mo┼żnos┼ą vybudovania aj vlastnej kuchynky v priestoroch n├íjomcu.

LOKALITA

 

Lokalita Trade Centra patr├ş medzi najlep┼íie v Bratislave, ─Źo prin├í┼ía pohodln├ę doch├ídzanie do kancel├íri├ş, najm├Ą v─Ćaka r├Żchlemu pr├şstupu k Bajkalskej a Prievozskej ulici, pr├şstavn├ęmu mostu a bratislavsk├ęmu obchvatu. Z├írove┼ł cesta do centra Bratislavy trv├í pribli┼żne 10 min├║t autom a 15 min├║t verejnou dopravou. Dostupnos┼ą do Trade Centra je v├Żborn├í aj z h─żadiska mestskej hromadnej dopravy. V bl├şzkosti as nach├ídzaj├║ z├ístavky MHD: autobusy ─Ź. 70, 74, 98 a trolejbusy ─Ź. 201, 202 a 212.

Zástavka MHD 2min od budovy

V┼íetky d├┤le┼żit├ę spoje v oboch smeroch do Bratislavy ne─Ćaleko budovy

Okam┼żit├Ż pr├şstup na dia─żnicu

Budov├í je situovan├í ne─Ćaleko dialni─Źn├ęho zjazdu a v├Żjazdu

Budova je business districte

Business district je z├│na, kde s├║ s├║streden├ę v┼íetky administrat├şvne budovy, banky, kaviar┼łe a in├ę slu┼żby

GALÉRIA